O Firmie

Szukasz taniego outletu RTV i AGD? Zajrzyj do nas!

Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu wyprzedażowego z zakresu AGD i RTV. Cechuje nas przede wszystkim bardzo szeroki wybór produktów czołowych marek. Produkty pochodzą z polskiej i niemieckiej dystrybucji i posiadają gwarancję producenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą asortymentu RTV i AGD. Sprawdź nasze mega okazje! Jesteśmy jednocześnie największym outletem marki SMEG w Warszawie!

Atrakcyjne ceny

Produkty outletowe potrafią zaskoczyć atrakcyjnie niską ceną. Znajdziesz u nas produkty tańsze nawet o 70%. Zobacz teraz!

Gwarancja jakości

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Nie zwlekaj dłużej i zapoznaj się z nasza ofertą!

Bogaty wybór

Dysponujemy szerokim asortymentem AGD/RTV, między innymi: pralek, kuchenek, zmywarek, odkurzaczy, telewizorów i wielu innych. Sprawdź teraz!

Czym jest outlet?

Sklepy Outlet specjalizują się w sprzedaży produktów wyprzedażowych. Pochodzą one z likwidacji hurtowni, końcówek serii, z wystaw sklepowych czy innych ekspozycji. Takie produkty trafiają najpierw do wyspecjalizowanego serwisu, który sprawdza dokładnie każdą sztukę pod kątem technicznym. Po przejściu testów produkt jest czyszczony i pakowany. Na każdy produkt udzielana jest sześciomiesięczna gwarancja “door to door”.